Zastanawiacie się, czy zjeść coś dobrego na mieście? To zawsze jest dobry pomysł! Aby ułatwić Wam nieco to zadanie, przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie 3 najlepszych restauracji w mieście. Kierowaliśmy się opiniami klientów pozostawionymi w sieci, dzięki czemu możecie mieć pewność, że poniższe lokale w Wałczu, to naprawdę dobry wybór!

Kuchnia domowa U Leny

Nawet najprostsze dania nabierają znakomitego smaku, kiedy przygotuje je dla nas ktoś inny. Polacy uwielbiają kuchnię tradycyjną, a w restauracji U Leny zdecydowanie można dobrze zjeść. Lokal mieści się trochę na uboczu przy ulicy Kłębowiec, warto podjechać tam autem. Na miejscu czekają nas znakomite atrakcje w postaci pysznych dań, między innymi pierogów, czy ziemniaczków ze schabowym. Porcje są naprawdę duże, ceny rozsądne, a jakość znakomita! Nic dziwnego, że restauracja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, mimo nieco odległej od centrum Wałcza lokalizacji.

Zakątek Smaku

Kolejne znakomite miejsce, tym razem bliżej centrum miasta. Zakątek Smaku to klimatyczny lokal oferujący dania z kuchni tradycyjnej. Jeśli masz ochotę na pysznego schabowego lub na kopytka, koniecznie musisz tu wpaść. Klienci zwracają uwagę na bardzo niskie ceny i świetną jakość serwowanych posiłków. Pracownicy nie żałują solidnych porcji. Obsługa jest bardzo przyjemna, a do restauracji łatwo trafić. Zdecydowanie polecamy! Zakątek Smaku mieści się pod adresem: Kilińszczaków 40b.

Pizzeria Si

Nasze krótkie zestawienie kończymy pizzerią, bo pizza jest w Polsce daniem uwielbianym. Według wielu opinii polskie restauracje przygotowują pizzę smaczniejszą niż we Włoszech. Czy Pizzeria Si może pochwalić się równie wysokim poziomem? Zdecydowanie jest to miejsce, w którym warto zjeść. Coś dla siebie znajdą tu zarówno mięsożercy, jak i wegetarianie. Dodatkowym atutem jest przyjemny lokal i sympatyczna obsługa. Ponadto restauracja jest położona w pięknej okolicy, blisko jeziora. Dużym plusem jest obecność niestandardowych rodzajów pizzy w menu. Każdy, kto chce, może spróbować czegoś nowego.