Nic tak nie poprawia humoru jak dobra kawa i ciastko. Czasami warto zrobić coś dla siebie, odstawić na bok problemy, obowiązki i wzorem postaci z filmów, udać się do kawiarni na relaks. Jakie kawiarnie w Wałczu są warte polecenia? Zapraszamy na mały ranking 3 najlepszych kawiarni w mieście.

Cafe Tęcza

Znajdująca się przy ulicy Bydgoskiej 4 Cafe Tęcza to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na mapie Wałcza. Dużym atutem lokalu są przygotowywane na miejscu desery. Świeże składniki i znakomita ręka do pieczenia ciast są wyczuwalne w każdym kęsie pysznego zamówienia. Dodatkowym plusem jest fakt, że dostępne ciasta są za każdym razem inne, a jednak tak samo pyszne!

Całość uzupełnia aromatyczna kawa, która doskonale smakuje o każdej porze dnia. Klienci zwracają również uwagę na bardzo przyjemny, nowoczesny wystrój. W odróżnieniu od innych miejsc tego typu kawiarnia Cafe Tęcza zdecydowanie jest spokojna i pozwala na pełen relaks. Miejsce idealne na wyjście ze znajomymi, niekoniecznie z dziećmi.

Ratuszowa Cafe

Kawa, desery i piwo. Ratuszowa Cafe to kawiarnia doskonała o każdej porze roku. Goście mogą siadać zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Miejsca wystarczy dla wszystkich chętnych! Klientów przyciąga sympatyczna obsługa, miła atmosfera i przyjemny wystrój lokalu, nie wspominając o pysznej kawie i deserach. Świetne miejsce, by spotkać się w gronie przyjaciół lub wybrać się z rodziną na popołudniowy relaks. Adres lokalu: Plac Wolności 3.

Manufaktura Lodów Prawdziwych

Lato to sezon lodowy i przy tej okazji warto sprawdzić wszystkie miejsca, które oferują tak zwane lody naturalne. Są to przepyszne lody z dużą ilością składników, dzięki czemu są naprawdę smaczne! Manufaktura Lodów Prawdziwych to rewelacyjne miejsce do tego, aby napić się dobrej kawy i zjeść znakomite desery. Wybór smaków sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych smakoszy, a wysoka jakość składników w lodach jest wyczuwalna. Mieszczący się przy ulicy Kilińszczaków 40/4 lokal cieszy się świetnymi opiniami. To obowiązkowy przystanek w czasie letnich spacerów po okolicy.