Od czasu do czasu warto zrelaksować się w salonie kosmetycznym i przy okazji zadbać o swoją urodę. Nic tak nie dodaje nam urody, jak zadbane włosy, paznokcie i cera. Usługi kosmetyczne cieszą się dużą popularnością i wiele kobiet nie wyobraża sobie bez nich życia, co stało się widoczne zwłaszcza w czasie pandemii. Zamknięte z powodu lockdownu salony kosmetyczne były oblegane tuż po poluzowaniu obostrzeń. W związku z dużym zainteresowaniem tematem zapraszamy Was na mały ranking: 3 najlepsze salony kosmetyczne w Wałczu według opinii klientek.

Gabinet Kosmetyczny Jasmin

Salon urody Jasmin funkcjonuje w Wałczu już od ponad 20 lat! Mimo to usługi kosmetyczne bynajmniej nie są przestarzałe. Lokal jest bardzo przyjemny, estetyczny, a zabiegi pielęgnacyjne wykonują doświadczone ekspertki. W Gabinecie Kosmetycznym Jasmin wykonywane są usługi fryzjersko-kosmetyczne. Panie mogą udać się na paznokcie lub zagęszczanie rzęs, a także zadbać o swoją cerę. Mimo upływu lat to miejsce cieszy się wciąż tak samo dużym zainteresowaniem, co świadczy o wysokim poziomie oferowanych usług.

Adres salonu: 1 Maja 97, 78-600 Wałcz

Salon Kosmetyczny Platinum

Przyjemne, profesjonalne miejsce, które pozwala na relaks i odnowę. Szczególną uwagę zwracają profesjonalne zabiegi na twarz, które pozwalają na zauważalną poprawę kondycji skóry. Do salonu warto również zajrzeć, aby zadbać nieco o swoje paznokcie. Efekt jest zachwycający, elegancki i zgodny z oczekiwaniami Klientek. Panie chętnie odwiedzają Platinum i zdecydowanie warto oddać się w ręce doświadczonych ekspertek pracujących w salonie.

Adres salonu: ul, Kościelna 1D, 78-600 Wałcz

Salon Kosmetyczny — Iwona Zieniewicz

Jeden z najpopularniejszych salonów kosmetycznych w mieście. Klientki doceniają profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie pracujących w salonie Iwony Zieniewicz kosmetologów. Właścicielka salonu także jest oceniana bardzo pozytywnie i zdecydowanie zachęca do skorzystania z usług. Warto również zaznaczyć, że w salonie obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z Covid-19. Klientki salonu mogą dzięki temu poczuć się bezpiecznie i zrelaksować się bez obaw o własne zdrowie.

Adres salonu: Sądowa 1, 78-600 Wałcz