Mieszkańcy Wałcza mają rzut beretem do jednego z największych Parków Linowych w Polsce! Miejsca tego typu cieszą się w Polsce coraz większą popularnością i nic w tym dziwnego, ponieważ dostarczają mnóstwa rozrywki. Dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić Park Linowy w Rudnicy!

Rozrywka dla całej rodziny

Park Linowy w Rudnicy jest położony w odległości około 7 km od Wałcza. Swobodnie można tam dojechać autem, a bardziej wysportowani mogą udać się na miejsce rowerami. Warto jednak oszczędzić trochę sił na liczne atrakcje, które są częścią parku.

Do dyspozycji gości oddano blisko 2-kilometrową przestrzeń, która została wzbogacona o 10 tras zróżnicowanych pod kątem trudności, a także około 100 przeszkód. Pokonywanie zaplanowanych przeszkód to źródło niesamowitej satysfakcji i znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. Tę tezę potwierdzają pozytywne opinie, jakie można znaleźć pod profilem Parku Linowego w Google.

Zarezerwuj sobie cały dzień

Według organizatorów rozrywki w Parku Linowym w Rudnicy należy przeznaczyć około 4 godzin na przejście całego parku. To oczywiście średni czas, który może się nieznacznie różnić. Dodatkowo warto doliczyć czas potrzebny na dojazd, posiłek (w pobliżu parku znajduje się bar), a także czas na odpoczynek w domu. Przejście całego terenu parku rozrywki wiąże się z niemałym wysiłkiem fizycznym.

Park Linowy otwierany jest o godzinie 10 i działa do wieczora. Organizatorzy zaznaczają, że warto dokonać wcześniejszej rezerwacji, by na miejscu nie czekać na wolny sprzęt. Wypożyczane na miejscu akcesoria są oczywiście konieczne do pokonania licznych przeszkód na terenie parku. Pokonanie wszystkich atrakcji kosztuje 80 zł. Każda kolejna trasa jest trudniejsza, dlatego jeśli przyjeżdżacie z dziećmi, polecany jest zakup biletu na 6 pierwszych tras i taki bilet kosztuje 66 zł. Możliwe jest także kupienie biletu na pojedyncze trasy. Łatwiejsze kosztują 15 zł, trudniejsze od 20 do 25 zł.

Warto wspomnieć, że na terenie parku można rozpalić także własnego grilla, za niewielką opłatą wynoszącą 30 zł. A jeśli zechcecie rozpalić ognisko w gronie znajomych, możecie wynająć odpowiednie miejsce, które kosztuje 100 zł za godzinę. Park Linowy jest zorganizowany w taki sposób, by każdy znalazł rozrywkę w sam raz dla siebie.